ZTT
ფასდაკლება
ოპტიკური სპლიტერი 1x16 SC
Splitter-1x16-SC-UPC-Ins
#00164
65.81 ₾
ფასდაკლება
Fast-Connector - SC/UPC
ZT-FC-SC-UPC
#00888
3.83 ₾
ახალი
OFC-24G.652D-FGSA-S1
OFC-24G.652D-FGSA-S1
#01392
2.42 ₾
ახალი
OFC-48G.652D-FGSA-S1
OFC-48G.652D-FGSA-S1
#01393
3.72 ₾
LC Duplex Adapter
Adaptor-LU-LU-DU
#00101
1.73 ₾
SC/UPC-SC/UPC Adaptor
Adaptor-SU-SU
#00102
0.60 ₾
GLK12-H-48D Joint Closure for optical cable
GLK12-H-48D
#00836
207.00 ₾
Drop cable joint closure
Joint Box-4D
#00837
120.00 ₾
1 წვერიანი დროფ კაბელი - 1000მ
OFC-1G.652D-Figure-8 drop cable-LSZH-1000M
#00870
307.72 ₾
დროფ კაბელი 657A2 თეთრი 1კმ
OFC-1G.657A2-drop cable-LSZH white-1km
#00872
200.57 ₾
2 წვერიანი დროფ კაბელი - 1000მ
OFC-2G.657A1-FDC-S3-LSZH-1000M
#00877
328.79 ₾
4 წვერიანი დროფ კაბელი - 1000მ
OFC-4G.652D-Figure-8 drop cable-LSZH-1000M
#00879
441.54 ₾
LC/UPC-LC/UPC Single-mode Duplex Patchcord 3mm 1m
Patchcord-LU-LU-SM-DU-3mm-1M
#00146
6.81 ₾
LC/UPC-LC/UPC Single-mode Duplex Patchcord 3mm 2m
Patchcord-LU-LU-SM-DU-3mm-2M
#00147
9.69 ₾
SC/UPC-SC/UPC Single-mode Simplex Patchcord 3mm 1m
Patchcord-SU-SU-SM-SI-3mm-1M
#00152
3.45 ₾
SC/UPC-SC/UPC Single-mode Simplex Patchcord 3mm 2m
Patchcord-SU-SU-SM-SI-3mm-2M
#00153
4.90 ₾
Pigtail LC/UPC-G657A1 0.9mm 1m PVC Yellow
Pigtail LC-UPC-G657A1-1m
#00884
1.91 ₾
SC/UPC SM Simplex Pigtail 0.9mm 1m
Pigtail SC-UPC-G657A1-1m
#00885
2.04 ₾
Splicing Protective Box, Round
SPB-RO
#00163
0.22 ₾
ოპტიკური სპლიტერი 1x4 SC
Splitter-1x4-SC-UPC-Ins
#00165
22.87 ₾
ოპტიკური სპლიტერი 1x8 SC
Splitter-1x8-SC-UPC-Ins
#00166
33.22 ₾
Splitter-Box-8/16
Splitter-Box-16
#01158
63.23 ₾
Access Terminal Box
ZT-Faceplate
#01071
5.33 ₾
2F Fiber Termination Box
ZT-GFS-2A
#01067
8.76 ₾
4F Fiber Termination Box
ZT-GFS-4A
#01068
21.38 ₾
Fiber Termination Box - 8 Cores
ZT-GFS-8A
#01302
36.88 ₾
Ubiquiti Networks (Ubnt)MikroTikKSTARYealinkYeastarSumitomo ElectricZTTGrandwayLeochWINTOPNEXSynologyMirsanWI-TEKUNIVIEWDRAKA
კონტაქტი
+995 32 2 98 98 49
+995 32 2 48 16 33
sale@intellcom.net
მისამართი
გაგარინის 4-4 , 0160
თბილისი, საქართველო